0

No products in the cart.

Скільки заробляють українські продуктові менеджери Дослідження ринку

Незважаючи на зростання чисельності фахівців, попит також зростає, і також присутній відтік IT-фахівців за межі України. Тому ще якийсь час попит буде перевищувати пропозицію, і буде відчуватися дефіцит фахівців. Від досвіду роботи також залежить і сума зарплати – найчастіше вона змінюється в більшу сторону між 2 і 6 роками активного перебування в професії. При цьому, варто враховувати, що на рівень зарплати програміста впливає досвід роботи, обрана спеціалізація і навички (в тому числі, знання мов). Після отримання оффера на вас чекає випробувальний термін. У статті 5 помилок у перші дні на новій роботі ми розповідаємо про те, що варто і не варто робити, щоб сформувати у команди правильне враження та влитися у нові робочі процеси.

Скільки заробляють Product Managers

Тому найближчим часом IT буде тільки набирати обертів і розвиватися стрімким темпом. Майбутнє, безумовно, за високими технологіями, які проникають в багато бізнес-процеси. Спільнота програмістів DOU в червні цього року провели дослідження, в рамках якого з’ясували багато цікавих фактів про людей, які бажають стати (або вже стали) програмістами. Продакт-менеджмент не в IT-сфері також надає перевагу.

Найдорожчі неайтішні спеціалісти

Виростила лабораторію Нетехнічної IT-освіти IAMPM з хобі в міжнародний бізнес. Product Manager повинен чітко розуміти цінність своєї пропозиції і причини, за якими користувачі повинні зробити покупку. Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся https://wizardsdev.com/ нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі. Рекомендую ознайомитися з методологіями (lean, waterfall), прочитати про Scram (Agile і Kanban) і не лякатися цих назв. Зараз настільки багато і доступно написано про це, ви точно подужаєте.

Скільки заробляють Product Managers

Якщо ви не любите планувати все наперед і не вмієте бачити глобальну картину, краще відмовитись від роботи продактом. Робота продукту пов’язана з генеруванням, пріоритизацією та тестуванням гіпотез. Він постійно експериментує з ціною підписки, call-to-action на сайті або онбордингом у додатку. Метрики не завжди покращуються – це нормально. Продакт-менеджер часто взаємодіє з колегами – проджект-менеджером, маркетологом, аналітиком, UX-дизайнером.

Де вчитися на продакт-менеджера

Медіанна зарплата Program Manager з урахуванням регулярних бонусів становить $4933, Delivery Manager $4833, Scrum Master $3600, Product Manager $3000. Одним із поширених варіантів розвитку кар’єри може бути перехід від керівництва одним продуктом до управління напрямком. Таким чином, можна охопити всю лінійку компанії і зайняти С-Level позицію. Часте рішення для менеджера продукту — це свій бізнес.

Скільки заробляють Product Managers

Маркетинг product manager важливий для проєктів, де сам продукт не є унікальним рішенням, але попит на цю категорію товарів досить великий, щоб якісно просувати неунікальні речі. У цьому випадку робота над продуктом так само важлива, але орієнтована на завдання х просування і створення бренду. Продукт завжди передбачає досвід користувачів. Тому, щоб успіхом вивести своє рішення на ринок, product менеджеру потрібно знати UX (User Experience).

Відомий мовознавець Авраменко розкрив значення рідкісних слів про характер людини (відео)

Відеозаписи деяких їх лекцій є у вільному доступі. Мені подобається спілкуватися з клієнтами компанії, командою, працювати над тим, що може покращувати життя людей. Все залежить від напрямку спеціальності, яку ти вибереш в IT. Наприклад, на project-manager тримається вся команда. Людина повинна мати високий рівень емпатії, відчувати, що з відбувається з людьми, мотивувати, направляти на результат. Найвищі зарплати пропонують спеціалістам з HR продуктові компанії ($1727 проти $1350 в цілому).

І якщо перший час вони будуть терплячі і пояснять людськими словами, незабаром вам все одно потрібно освоїти базову термінологію. Її дають на курсах, вона є в онлайні та літератури. Це допомагає планувати реалізацію проекту і реалістично оцінювати прогноз розробників. Раніше я займалася розробкою софту, а в D2 я відповідаю за розробку сайтів.

Це найбільш поширений рівень володіння — його вибрали 38% усіх фахівців. Junior PM допомагає продакт-менеджеру або відповідає за частину товару. Деякі компанії на цю посаду можна потрапити з мінімальним досвідом. Кар’єрний шлях продакт-менеджера відрізняється від шляху маркетолога чи програміста.

Війна в Україні дійсно може зруйнувати Росію, але є нюанс – The Hill

Також ви будете відслідковувати ефективність кожного етапу вирви, рахувати конверсії та шукати bottleneck. Навчитися прогнозувати показники, коли немає жодних даних, вам допоможе наша стаття про те, як порахувати Unit-Економіку product manager вакансії ідеї для стартапу. Для цього потрібно буде давати конкретні завдання та відслідковувати результат. Вам потрібно вміти оцінювати обсяг та динаміку зростання ринку. Це необхідно, щоб розробити реалістичну Go To Market Strategy.

  • Насправді, тестування на користувачах має бути коником хорошого product manager.
  • Така ситуація характерна для ІТ загалом — частка тих, хто працює в галузі рік або менше, серед усіх ІТ-спеціалістів становить 57%.
  • Вчитель — це людина, яка займається вихованням та освітою дітей в школі.
  • Деякі компанії на цю посаду можна потрапити з мінімальним досвідом.
  • Якщо тут немає вашої улюбленої країни, виберіть її на Glassdoor.

В середньому «Product manager» в Україні заробляє грн. Назвався програмістом, працюєш і вивчаєш все нарівні з іншими. Якщо вас зацікавив project management, рекомендую 3-місячні курси Web Academy. Там по поличках розповідають, з чого почати, які методології використовуються в IT.

Найнижчі — аутсорсингові та аутстафінгові компанії ($1150 та $1000). Медіанні зарплати спеціалістів з менеджменту проєктів переважно залишилися на рівні грудня 2021 року. Дещо зменшилися вони у Program Managers (-$200, до $4500). Значне падіння зарплат Product Managers (-$700, до $2800).

Звичайно, product management — складна наука, але ніхто не вимагає опанувати її за один день. Щодня у нас є зустрічі (у нас це називається daily meeting), на яких обговорюється, хто що виконав вчора, що заплановано на сьогодні, які складнощі є. Плюс ми використовуємо програму Jira для управління проектами. І щоб зрозуміти, на якому етапі завдання, мені не потрібно смикати людини, заходжу в неї і бачу. І поки вчилася на менеджера на заочному, влаштувалася в IТ компанію офіс-менеджером – це може бути хорошим стартом кар’єри. Так було і у мене – я доросла до позиції project product manager.

Posted in IT Вакансії
Write a comment